[admin] Concept2 Žiemos čempionatas

Concept treniruoklių Žiemos turnyras buvo organizuojamas jau 11-ąjį kartą. Čia varžėsi vaikinai, merginos, moterys, vyrai ir irkluotojai veteranai. 1997 metų gimimo ir jaunesnių merginų grupėje nugalėjo Gabrielė Rekašiūtė, 1000 metrų distanciją įveikusi per 03:47.6. Antrą vietą užėmė sekunde nuo jos atsilikusi Miglė Šimkutė, trečią — Aistė Andrulevičiūtė. 1997 metų gimimo ir jaunesnių vaikinų grupėje pirmą vietą iškovojo Julius Lesauskas, 1000 metrų distanciją įveikęs per 03:03.0. Albertas Aukštakalnis- antras, o Saulius Ilonis — trečias. Iš viso šioje grupėje varžėsi 43 jaunieji sportininkai. 1995 m. gimimo ir jaunesnių merginų grupei priklausančios sportininkės turėjo įveikti įprastą, 2 kilometrų distanciją. Prizines vietas iškovojo Sonata Petrikaitė, Viktorija Senkutė ir Justina Sadauskaitė. Tokio pat amžiaus vaikinų grupėje lyderiu buvo Paulius Merkys, antrasis distanciją įveikė Dovydas Nemeravičius, trečiasis — Ignas Lisauskas. Moterų grupėje visas varžoves aplenkė ir pirmą vietą iškovojo Ieva Adomavičiūtė (06:54.4), atroje vietoje – Lina Šaltytė (07:02.9), trečioji — Milda Valčiukaitė (07:09.2). Na, o vyrų grupėje po aršios kovos pirmąją vietą iškovojo Mindaugas Bieliauskas (06:04.2). Porą sekundžių atsilikęs Vytautas Saladis užėmė antrąją vietą. Trečia vieta atiteko Dominykui Jančioniui. Ne mažiau įnirtinga buvo ir veteranų kova. Nijolė Kondrotienė ir Nijolė Savickytė tarpusavyje pasidalijo pirma ir antra vietomis. Tuo tarpų vyriškasis prizinis trejetas